Dersmatik | Sosyal Paylaşım Ağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yönetim ve Organizasyon Şeması

YazarMesaj
BcY
Yönetici

Yönetici
BcY

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/12/08

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 397
Yaş Yaş : 27

İş İş : Öğrenci
Rep Puanı Rep Puanı : 43590

Başarı Puanı Başarı Puanı : 35

Zodyak : Yengeç

Çin Astrolojisi : Sıçan

Yönetim ve Organizasyon Şeması Empty
MesajKonu: Yönetim ve Organizasyon Şeması   Yönetim ve Organizasyon Şeması ClockPtsi Şub. 02 2009, 15:19

Administraror:

* Forumun kurucusu ve sahibidir.
* Forumdaki en üst düzey yetkilidir.

Co Admin:

* Forumdaki üst düzey yetkililerdir.
* Tüm yetkililerden ve yetki alımlarından sorumludur.
* Her konuya ve üyeye istediği şekilde ve gerektiği yerde müdahale edebilme hakkına sahiptir.

Super Moderatör:

* Forumun düzeninin tamamından sorumludur.
* Forumdaki açılan tüm konulara gerektiği zaman gerektiği müdahaleyi yapabilir.
* Forumdaki bölümlerde yeterli yönetim olmadığında gerekli müdahaleyi yapar ve düzeni sağlar.
* Gerektiğinde üyelerin uyarılmasına, post atmalarının engellenmesine veya siteye girişlerinin yasaklanmasına karar verebilir.
* Forum üyeleriyle ilgili tüm işleri yürütür.
* Üyelerin problem yaşadığı zaman başvuracağı yetkilidir.
* Gerekli işlemleri yaparak üyelere yol gösterir.
* Diğer hiçbir yetkiliye karışma yetkisi yoktur, gerektiğinde şikayetlerini Administrator ve Co Administrator e bildirir.

Moderatör:

* Görev aldığı bölümlerde konuların ve postların düzeninden sorumludur.
* İlgili bölümdeki hatalı veya yanlış açılmış başlık veya konuları taşıma,kilitleme,silme,sabitleme yetkisine sahiptir.
* Bölümlerindeki konularda hatalı veya yanlış başlık açanları, tartışma ve forum kurallarına uymayan üyeleri uyarır tekrarlanmamasını sağlar.
* Görevli oldukları bölümlerle ilgili olarak üyelerin çözemedikleri veya yardıma ihtiyaç duydukları konularla ilgilenir ve gerekli bilgi ve yardımı sağlarlar.
* Foruma yönelik hakaret, saldırı vb. durumlarda forumun hangi bölümünde olursa olsun müdahele ederler ve bahsi geçen üye ve/veya kişileri üst kademesine bildirir.

En son BcY tarafından Paz Mayıs 16 2010, 15:42 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://dersmatik.yetkinforum.com

Yönetim ve Organizasyon Şeması
1 sayfadaki 1 sayfası