Dersmatik | Sosyal Paylaşım Ağı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gizli İçerik Kullanmak

YazarMesaj
BoT
Yardımcı Yönetici

Yardımcı Yönetici
BoT

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/12/08

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 32
Yaş Yaş : 27

İş İş : Öğrenci
Rep Puanı Rep Puanı : 197

Başarı Puanı Başarı Puanı : 10

Zodyak : Yengeç

Çin Astrolojisi : Sıçan

Gizli İçerik Kullanmak Empty
MesajKonu: Gizli İçerik Kullanmak   Gizli İçerik Kullanmak ClockPaz Ara. 13 2009, 15:40

resmimiz:
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kod:
[img]http://img134.imageshack.us/img134/9875/33699660ze7.gif[/img]
[hide]Buraya Mesaj veya Download Linki[/hide]

A n l a t ı m ;
Evet beyler gizli içerik meselesini çoğunuz bilirsiniz ama konulara yazılan cevaplarda gördüğüm kadarıyla bundan haberi olmayanların sayısı çok.. "abi indirecem de linkler nerde?" gibi soruları sizler de görmüşsünüzdür.. Düşündüm, taşındım ve bu gizli içerik hakkında tüm üyelerimizi bilgilendirmek gerektiğine karar verdim..

Roman yazar gibi baştan sona bunu anlatmak yerine forumda bu konu hakkında sorulan soruları tek tek cevaplayacam.. Ayrıyetten sorularınız olursa bana veya diğer yöneticilere başvurursanız seve seve cevaplayacaz ve sorunuzu buraya cevabıyla birlikte ekleyeceğiz..

1) Konuyu açtığımda linkleri neden göremiyorum? Nedir bu gizli içerik? Ne yapmam gerekiyor?

Efenim bu gizli içerikte konuya cevap yazmadan konunun içeriğini göremezsiniz.. Bazı aklı kıt arkadaşlarımız cevap yazmayı saçma sapan iletiler göndermek olarak anlıyor.. Cevap yazmadan kastımız konuya emek verene bir teşekkür veya konu hakkında yorumdur.. Cevabınızı yazdıktan sonra mesajınızı sayfada görebiliyorsanız artık linkleri veya konunun
içeriğini görebilirsiniz.. Bu gizli içerik her konularda vardır diye bir tabir kullanılamaz tabii.. Bu konuyu açan üyeye bağlıdır, ister kullanır gizli içeriği ister kullanmaz..

2) Konuya cevap yazmama rağmen linkler gözükmüyor?

Normalda böyle bir şey forum çökmedikçe mümkün değildir.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ama tarayıcınızdan kaynaklanan bazı sorunlardan dolayı böyle şeyler olabilir (bende hiç olmadı).. Bu durumda ne yapmanız gerektiğine gelince; sayfayı yenilenemeniz yetecektir.. Eğer yine de olmaz ise tüm
çerezleri sildikten sonra foruma tekrar giriş yaparak konuya bakabilirsiniz..

3) Neden böyle bir uygulamaya gerek duydunuz?

Malesef forumumuza üye olanların çoğu kendisini ilgilendiren konuya baktıktan sonra bir teşekkürü bile çok görüp çekip gidiyor.. Bu gizli içerik uygulaması yok iken biz bundan çok çektik.. Konuda 100 görüntüleme var ama 1 cevap bile yok.. Herifcioğlu geliyo, linke tıklayıp veya içeriğe bakıp alıp başını gidiyo.. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bu yüzden biz de böyle bir uygulama başlattık; parayı veren düdüğü çalar misali.. tabii sizden para isteyen felan yok, sadece içten bir "teşekkür".. bizi anlayacağınıza inanıyoruz..

Önemli Not:
Sayfa sayısı birden fazla olan konulara cevap yazdığınız zaman sistem sizi otomatik olarak mesajınızın bulunduğu sayfaya, yani ilk sayfa yerine ileriki sayfalara yönlendirir. Bu durumda çoğu üyelerimiz "cevap yazdım ama linki hala göremiyorum" diyorlar; konuya cevap yazdıktan sonra ilk sayfaya dönmeniz gerekiyor. Linkin bulunduğu mesaj ilksayfada, ilk sıradakidir.

Örnek: Sayfa: 1 ... 3 4 [5]
http://evo-net.tr.gg

Gizli İçerik Kullanmak
1 sayfadaki 1 sayfası